Banner

Banner

Titulli Genc Prelvukaj feat. Eni Koci - Vetem ti
Ndëgjuar 6,480,691
Shkarkuar 305
Pëlqyer 27,263
Publikuar 14/10/2017

Loading...
Informatat e këngës
Itunes: http://itunes.apple.com/album/id1297405371
Spotify: https://open.spotify.com/track/4REeSXZTewMQedPeIrA94R

Produced by : Genc Prelvukaj
Lyrics : Genc Prelvukaj & Eni Koci
Video : Black Fish Entertainment
Language - Albanian
C - Black Fish Entertainment

Styling : Glam by Eni & Greta
MUA : Elona Balaj


www.facebook.com/gencprelvukajkosovo
www.facebook.com/blackfishks
www.facebook.com/EniKociOfficialPages

Special thanx :

Hotel Deluxe
TFM
Lori
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store