Banner

Banner

Titulli Genc Prelvukaj feat. Eni Koci - Vetem ti
Ndëgjuar 6,295,418
Shkarkuar 2,383
Pëlqyer 25,950
Publikuar 14/10/2017

Informatat e këngës
Itunes: http://itunes.apple.com/album/id1297405371
Spotify: https://open.spotify.com/track/4REeSXZTewMQedPeIrA94R

Produced by : Genc Prelvukaj
Lyrics : Genc Prelvukaj & Eni Koci
Video : Black Fish Entertainment
Language - Albanian
C - Black Fish Entertainment

Styling : Glam by Eni & Greta
MUA : Elona Balaj


www.facebook.com/gencprelvukajkosovo
www.facebook.com/blackfishks
www.facebook.com/EniKociOfficialPages

Special thanx :

Hotel Deluxe
TFM
Lori

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store