Banner

Banner

Titulli Stine - Ma more zemren
Ndëgjuar 2,844,392
Shkarkuar 2,474
Pëlqyer 11,554
Publikuar 16/10/2017

Informatat e këngës
Watch : "Alida - Aladyn (Official Video) "
https://www.youtube.com/watch?v=8PnOFUdZRNI --~--
Kenga Magjike 2017

Teksti & Muzika : Stine
Okestrimi : Jurgen Shira
Saxophone & Clarinette : Orget Sadiku


Stine Records Official

https://www.facebook.com/Stine.official/
https://www.instagram.com/stine_records_ed/

Stine - Ma more Zemren

Refreni x2
Ma more zemren e ma dogje fare
ma more shpirtin e me le pa fjal - e
ma more zemren ti moj lozonjare
ma more shpirtin more ndjenjat m'le beqar

vers 1
pa dashur une u afeksionova n'ty
pa dashur une u fixova me ty
pa dashur une shpejt ta thashe ne sy
pa dashur une pa dashur u dashurova ne ty ...

pa dashur ti ma ktheve
pa dashur me genjeve
pa dashur pse sma the
qe nje tjeter ke eeeeeee

pa dashur u mashtrova
me ty u dashurova
e veten time veten time
e londova ...

Refreni x2
ma more zemren e ma dogje fare
ma more shpirtin e me le pa fjal e
ma more zemren zemren ti moj lozonjare
ma more shpirtin more ndjenjat m'le beqar

vers 2
n'gela pa pune mbas teje ngela pa pune
netet pa gjume s'kalojne netet pa gjume
c'faji kam une qe te dua shume
gjithcka do jepja vetem te te kisha une ...

ma ke fixu me tipin
te kom relax per shpirtin
o zemer si sma the
per mua c'mendim ke

pa dashur u mashtrova
passs teje u dashurova
e veten time
veten time e lendova

Refreni x2
ma more zemren e ma dogje fare
ma more shpirtin e me le pa fjal e
ma more zemren zemren ti moj lozonjar
ma more shpirtin more ndjenjat m'le beqar

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store