Banner

Banner

Titulli Fifi - Zhurme
Ndëgjuar 8,501,306
Shkarkuar 4,261
Pëlqyer 34,560
Publikuar 29/10/2017

Loading...
Informatat e këngës
Song available on
Deezer: http://www.deezer.com/us/album/50758642
Spotify: https://open.spotify.com/album/4jqTofowXhyueRcnzwGPTM
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/zhurme-single/id1303675880

Follow Max Production on:
►Instagram: https://www.instagram.com/maxproductional/?hl=en
►Facebook: https://www.facebook.com/MAXProductionAL/
►Website: https://maxproduction.net/

Follow Fifi on:
►Instagram: https://www.instagram.com/fifi.official.fr/
►Facebook: https://www.facebook.com/fifi.Official.FR/


Kompozimi & Teksti : FilloretaRaci - Fifi
Orkestrimi : Kledi Bahiti
Produced by : Threedots
Sax: Vis Shkodrani
ImageDirector : JoniPeci
M.U.A : Parukeri estetike Merita
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store