Banner

Banner

Titulli BimBimma ft ErgeNR - 038
Ndëgjuar 220,067
Shkarkuar 358
Pëlqyer 2,063
Publikuar 06/11/2017

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

BimBimma - 038 ft. ErgeNR (Official Video)

Album: BIMA
Beat: StrikeBeatz
Rec/mix: Room6
Arial Shots: Agon Nimani
Camera: Bujar Berisha, Arbër Maloku
Video Edit/PostProd.: itsBimz

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store