Banner

Banner

Titulli Laura Nezha - Je Dashuri
Ndëgjuar 2,433,762
Shkarkuar 1,018
Pëlqyer 9,881
Publikuar 19/11/2017

Informatat e këngës
Watch : "Alida - Aladyn (Official Video) "
https://www.youtube.com/watch?v=8PnOFUdZRNI --~--
Kenga Magjike 2017

Teksti : Endrit Mumajesi
Muzika : STINE

Lyrics :

JE DASHURI
Aj aj aj aj aj kerce me mua ...
Refreni : Ay ay ay ay ay kerce me mua ti me aq sa di
Aj aj aj aj aj s’je balerin por je dashuri
Aj aj aj aj aj sa emocion kur ti me prek
Aj aj aj aj ajy si heren e pare
gjithmone i njejte
Strofa:
Me lejo te te them
Edhe sot dukesh bukur si gjithmone
Me ler te te them
Jo skam me dilema
Skam me dilema
Ne syte e mi
Je vetem ti , ska tjeter njeri
Je cfare dua
Ti fort me mbaj
Ty fort te mbaj
baby no Aj aj aj aj aj
_______
Dua cdo mengjes me ty te me gjeje
Dua t’motivoj
Dua te te ushqej
Dua te them forca zemer ti ia del
Me ty me ke
Falem ti shpirt nese flas shume
Dua ta kuptosh se pa ty nuk mund
Perqafome fort e mos me lesho
Ne kete melodi ti me shoqero
_________
I love u baby
Ne cdo kohe , ne cdo stine
Ne cdo puthje, deri ne te fundit sfide
Ne cdo sekonde jetë qe une kam
E jotja jam
___
Dua te shijoj une me ty cdo dite
Sa here ikim larg
Sa here rrim ne shtepi
Dua dhe te luaj
Te gezoj si femije
Dua te kem prane sa here qaj per cdo film
_______
Vec 1 milimeter larg buzeve me rri
Me lexon me fryme
Po shikoj mrekulli
Syte e mi shkelqejne
Dhe arsyeja je ti
Sdua te mbaroje
Replay perseri

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store