Banner

Banner

Titulli Xheta - Rinia
Ndëgjuar 865,158
Shkarkuar 943
Pëlqyer 2,133
Publikuar 23/11/2017

Informatat e këngës
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store