Banner

Banner

Titulli Mentor Kurtishi - Surpriz
Ndëgjuar 2,042,614
Shkarkuar 328
Pëlqyer 3,725
Publikuar 02/12/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Muzika: Nurteel
Ork: Virusi
Teksti: Ghulo
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store