Banner

Banner

Titulli Mentor Kurtishi - O dashni
Ndëgjuar 7,047,663
Shkarkuar 3,382
Pëlqyer 9,857
Publikuar 02/12/2017

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Muzika: Virusi
Teksti: Ghulo

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store