Banner

Banner

Titulli Gili - Qalldise
Ndëgjuar 433,437
Shkarkuar 1,026
Pëlqyer 841
Publikuar 02/12/2017

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Teksti & Muzika: Ilir Berani
Ork: Miti Geci

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store