Banner

Banner

Titulli Fero - Bakshish
Ndëgjuar 5,947,259
Shkarkuar 5,681
Pëlqyer 25,175
Publikuar 03/12/2017

Informatat e këngës
Download or stream Bakshish here:
https://fanlink.to/BakshishByFero

Prod. by: ZzapnChriss

ZzapnChriss on Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/
ZzapnChriss on Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss
ZzapnChriss on Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss

Booking manager: +37744184460

© 2017 OnRecords LLC. All Rights Reserved.

#fero #bakshish #zzapnchriss

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store