Banner

Banner

Titulli Albulena Ukaj - Haram
Ndëgjuar 903,411
Shkarkuar 230
Pëlqyer 4,623
Publikuar 10/02/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Muzika & Orkestrim: Ervin Gonxhi
Tekst: Vojsava Alia
Sharki: Ilir Qemalja ( liri Ketit )
Product by: Eran Production
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store