Banner

Banner

Titulli Veysel ft Mozzik - Ti Amo
Ndëgjuar 59,075,827
Shkarkuar 7,933
Pëlqyer 463,336
Publikuar 14/02/2018

Loading...
Informatat e këngës
HITMAN LTD BOX SET OUT NOW ► http://amzn.to/2hg9zNy
HITMAN OUT NOW ► https://veysel.lnk.to/Hitman

►Veysel auf Facebook
https://www.facebook.com/veyselofficial/
►Veysel auf Instagram
https://www.instagram.com/veysel_offiziell/

►Mozzik auf Facebook
https://www.facebook.com/MozzikOfficial/
►Mozzik auf Instagram
https://www.instagram.com/mozzik/

►Bela Boyz auf Facebook
https://www.facebook.com/belaboyzofficial
►Bela Boyz auf Instagram
https://www.instagram.com/belaboyzofficial

produced, Mix&Master by MIKSU & Maclaud

►Macloud auf Facebook
https://www.facebook.com/MacloudOffiziell
►Instagram: https://www.instagram.com/macloudlauthentikk

►MIKSU auf Facebook https://www.facebook.com/Joshimixu45 ►Instagram:https://twitter.com/Joshimixu ►Twitter:https://www.instagram.com/joshimixu/


►Video by:
Piraten Filme

Regie: Sener Ant
►Instagram:
https://www.instagram.com/senoo_62

CAMERA: Maurice Bechthold & Alexander Seliouk

CUT / DOP / DRONE / COLOR : Maurice Bechthold

VFX: MotionMate (Philipp Kulakov B.A)
►Facebook: https://www.facebook.com/motionmate/

►Facebook: https://www.facebook.com/PiratenFilme/
►Instagram: https://www.instagram.com/piraten_filme
►Instagram:
https://www.instagram.com/senoo62
►https://www.instagram.com/mauricebechthold
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store