Banner

Banner

Titulli Kida - Ti
Ndëgjuar 18,983,623
Shkarkuar 978
Pëlqyer 86,389
Publikuar 21/02/2018

Loading...
Informatat e këngës
Available for download and streaming on Spotify, Apple Music...
Choose your favorite platform here : https://fanlink.to/TibyKida

Prod. by: ZzapnChriss

ZzapnChriss on Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/
ZzapnChriss on Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss
ZzapnChriss on Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss

Booking manager: +37744184460

For licence, cover, remix and publishing: [email protected]
www.albamusicpublishing.com

#Kida #ti #zzapnchriss

© & ℗ 2017 OnRecords LLC. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store