Banner

Banner

Titulli Albatrit Muqiqi - Nuk muj me ta fal
Ndëgjuar 369,985
Shkarkuar 1,463
Pëlqyer 2,297
Publikuar 28/02/2018

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Albatrit Muqiqi - Nuk muj me ta fal
Music&Ork: Kledi Bahiti (Threedots)
Text: Fifi
Video: XL FILMS
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store