Banner

Banner

Titulli Trimi - Pa Emer
Ndëgjuar 2,019,078
Shkarkuar 3,329
Pëlqyer 14,425
Publikuar 24/03/2018

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Music : Edlir Begolli
Lyrics: Trimi Jetullahu
Video : Pro Video
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store