Banner

Banner

Titulli Korab Shaqiri - Dashuri e Keputur
Ndëgjuar 771,542
Shkarkuar 1,405
Pëlqyer 5,093
Publikuar 25/03/2018

Loading...
Informatat e këngës
"Dashuri e këputur", music video performed by Korab Shaqiri.

@Instagram: korabshaqiri
@Facebook: www.facebook.com/korabshaqiriofficial
@SnapChat: shaqiri.korab

Video: AgProduction
(C) Korab Shaqiri, 2018
(#dashuri #love)
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store