Banner

Banner

Titulli Gent Fatali - Zemer e thyme
Ndëgjuar 2,338,821
Shkarkuar 3,366
Pëlqyer 19,291
Publikuar 07/04/2018

Loading...
Informatat e këngës
Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/us/album/60795472
Spotify: https://open.spotify.com/album/2br6VHakmbLRgO3hOcTRjw
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/zemer-e-thyme-zemer-e-thyme-single/1369578246?ls=1

Follow Max Production on:
►Instagram: https://www.instagram.com/maxproductional/?hl=en
►Facebook: https://www.facebook.com/MAXProductionAL/
►Website: https://maxproduction.net/

Follow Gent Fatali on:
►Instagram: https://www.instagram.com/gentfatali/
►Facebook: https://www.facebook.com/GentFatali/

Instrumental & Produced by: Apollo & Marko
Lyrics: Gent Fatali
Special thanks to Fifi for the vocals and Erand Hoxha & Ilda Rama for acting
Instagram: https://www.instagram.com/GentFatali
Facebook: https://www.facebook.com/GentFatali

Po mirrna me 1 zemer qe se kom thy
Shum je e thyme po ta sho nsy
Vec mos ta nin se jom ktu per ty
Nuk ki nevoj zemren me majt n dry
Ti ke jep gjith ma shum dashni
Asnihere nuk je shperbly
Edhe n fund ti me met vetmi
Nuk o' fer un e di e di
E di e di
Nuk o' fer e di
Gjith ke jep dashni e ke met vetmi
E di e di
Nuk o' fer e di
E di e di
E ki zemren e thyme
Po ta sho prej syve
Le le le le le le lem me t'dasht
Le le le le le le lem me t'dasht
Ooooo ooooo
Ooooo oo
Le le le le le le lem me t'dasht
Le le le le le le lem me t'dasht
Krejt po t'thojn qe ka me kon ok
Koha po kalon ama sheja ka met
Zemren akull po du me ta nxe
Un e di qe t vyn ty 1 dashni e re
Ti lem me t dasht
Qa ka pas n dor e merr vesh ma von
Ti lem me t dasht
Asnjonen ma t mir se ti sun e gjon
E di e di
Nuk o' fer e di
Gjith ke jep dashni e ke met vetmi
E di e di
Nuk o' fer e di
E di e di
E ki zemren e thyme
Po ta sho prej syve
Le le le le le le lem me t'dasht
Le le le le le le lem me t'dasht
Ooooo ooooo
Ooooo oo
Le le le le le le lem me t'dasht
Le le le le le le lem me t'dasht
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store