Banner

Banner

Titulli Mozzik - MADAM
Ndëgjuar 25,078,984
Shkarkuar 13,962
Pëlqyer 135,454
Publikuar 09/04/2018

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Mozzik - MADAM

Directed by: Alban Selimaj
Camera by: Martin Flindt
Lyrics by: MOZZIK
Produced by: Miksu & Macloud
Mix: Miksu
Master by: Kingsize

Connect with Mozzik:
https://www.instagram.com/mozzik

Connect with Getinjo:
https://www.facebook.com/OfficialGetinjo
https://www.instagram.com/getinjo

Connect with 2Euro Music:
https://www.instagram.com/2euromusic


#mozzik #music#life #rapper #rap #mozzi #getinjo #shqipe #2euromusic #2eurogang #facebook #instagram #lambo #swiss #diaspora #hite #getinjo
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store