Banner

Banner

Titulli Dani ft. Yll Limani - Ska dashni
Ndëgjuar 10,946,570
Shkarkuar 1,072
Pëlqyer 27,972
Publikuar 21/04/2018

Loading...
Informatat e këngës
http://smarturl.it/ONIMA

Music: Irkenc Hyka
Lyrics: Petro Xhori
Mix & Master: JoJo
Video: Imagine Films
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store