Banner

Banner

Titulli Skerdi - Show
Ndëgjuar 1,998,226
Shkarkuar 3,379
Pëlqyer 19,277
Publikuar 22/04/2018

Loading...
Informatat e këngës
AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital

REDBOX Entertainment
Music: BIG BANG
Lyrics: SKERDI
Video: Max Production

Skerdi on Instagram: http://instagram.com/skerdiago

© & ℗ REDBOX Entertainment & AVD Digital. All Rights Reserved.
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store