Banner

Banner

Titulli Buraku ft Grupi Fama - Per Ty
Ndëgjuar 366,873
Shkarkuar 1,357
Pëlqyer 1,533
Publikuar 08/05/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store