Banner

Banner

Titulli Valton - Love me
Ndëgjuar 1,026,394
Shkarkuar 1,611
Pëlqyer 17,617
Publikuar 10/05/2018

Loading...
Informatat e këngës
Valton Krasniqi - LOVE ME (Official Video 4K) 2018

ITUNES: http://bit.ly/valtonlovemeitunes
SPOTIFY: http://bit.ly/valtonmusicloveme
Facebook: http://bit.ly/valtonmusicfb
Instagramm: http://bit.ly/valtonmusicinsta

Music & Lyrics: valtomusic
Mixing & Mastering: ProSound
Model: Albiona Deliu
Location: Prizren, RKS

Directed by: Agron Gërdella
Edited by: Gyner Veshall

Video by endervideo
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store