Banner

Banner

Titulli Aurela Gace - Te Dua
Ndëgjuar 2,691,588
Shkarkuar 3,129
Pëlqyer 15,744
Publikuar 11/05/2018

Informatat e këngës
Music - Kledi Bahiti
Teksti - Fifi & Aurela Gace
Music Produced by Three Dots
Video - Max Production
Image director - Joni Peci
Hair & Make Up - By Studio Lorel
Acting - Florina Skenderi , Elda Zeneli , Juli Zylali

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store