Banner

Banner

Titulli Genc Prelvukaj feat Lyrical Son - Anderr
Ndëgjuar 5,682,414
Shkarkuar 4,478
Pëlqyer 23,959
Publikuar 13/05/2018

Loading...
Informatat e këngës
Produced by : Genc Prelvukaj
Lyrics : Genc Prelvukaj & Lyrical Son
Video : Black Fish Entertainment
Executive Producer : Genc Prelvukaj
Country : Kosovo
Language : AlbanianTeksti :

Sa kujtimet i kam me ty
Prej ditve tona
Sa kujtimet i mbajme te dy
Prej ditve tona

Ti erdhe sikur anderr anderr anderr
E u zhduke sikur anderr anderr anderrNa jemi nda po prap nzemer tmaj
Dita jeme nuk osht komplet kur ti sje pjese e saj
Sa kisha dashte me kthy kohen prej fillimit
Vec mos mi lon hejterat tone me ia arrite qellimit
Se mka marre malli per syte e tu, syte, ej syte e tu
Sa keq mvjen kur sje me mu, ej sje me mu, ej sje me mu
Sa kisha dashte me tpa sonte ne afterparty
Me tu afru e me te thane zemer im sorry
E me tu lute me ia nise prej fillimit
Krejt prej fillimit krejt prej fillimit


Sa kujtimet i kam me ty
Prej ditve tona
Sa kujtimet i mbajme te dy
Prej ditve tona

Ti erdhe sikur anderr anderr anderr
E u zhduke sikur anderr anderr anderr


Paramendo sot, mos tishim kon te ndame na
Ty ta kisha pasite kycjen ne tmajte nven tsajna
Kujtime tvjetra me ty hala te kthjellta panorama
Shume reale me kon andrra
Smuj me thon qe spo mkujtohet sdomethon qe bash ton kohen
O fuckit alkooli o ka fole
Sdu me pi mo po teprohet,sa here shishet po harxhohen
Mkthehet filmi mthehet zemra bona hor
Hala mendjen une te ti
Dy fije shprese jepmi ke thon je kon I vetmi
Sot nuk jom i njejti
Me mujte me kthy kohen se tash e di sa vlen ti
Per mu qe si anderr ke ardhe e si anderr ke shku
Per mu qe si anderr ke ardhe e si anderr ke shku


Sa kujtimet i kam me ty
Prej ditve tona
Sa kujtimet i mbajme te dy
Prej ditve tona


Ti erdhe sikur anderr anderr anderr
E u zhduke sikur anderr anderr anderr
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store