Banner

Banner

Titulli Ledri x Buta - Merri Merri
Ndëgjuar 16,902,257
Shkarkuar 6,927
Pëlqyer 71,087
Publikuar 13/05/2018

Informatat e këngës
AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital

Download or Stream ¨Merri Merri¨: https://lnk.to/merrimerri

Produced by: BigBang (REDBOX Entertainment)
Executive Producer: NESER Music
Written by: Ledri Vula & Buta
Directed by Picture Perfect and produced by James “Aggie” Barrett

℗ & © AVD Digital & NESËR L.L.C.. All Rights Reserved.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store