Banner

Banner

Titulli Butrint Imeri - Ma Cherie
Ndëgjuar 38,540,370
Shkarkuar 1,366
Pëlqyer 168,918
Publikuar 15/05/2018

Loading...
Informatat e këngës
AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital

Music & Produced: BigBang (REDBOX Entertainment)
Executive Producer: '96
Lyrics: Butrint Imeri & BigBang

Download / Stream: http://avddigital.lnk.to/macherie

Butrint on Instagram: http://smarturl.it/ButrintOnInstagram
Butrint on Facebook: http://smarturl.it/ButrintOnFacebook

℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store