Banner

Banner

Titulli Engjellusha - Vjehrra e mire
Ndëgjuar 7,374,785
Shkarkuar 2,479
Pëlqyer 13,109
Publikuar 18/05/2018

Informatat e këngës
Follow us on:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia

Executive Producer: Vizioni&LIbonia (p) (c)

Text: Abaz Selmani
Music & Ork: Rrahman Kryeziu
Video: EMF
Song: Vjehrra e mire
Artist: Engjellusha
Licensed by: OnAir Media http://onair.be/

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store