Banner

Banner

Titulli Motrat Mustafa - Bija e Kusherina
Ndëgjuar 17,314,491
Shkarkuar 3,160
Pëlqyer 18,377
Publikuar 19/05/2018

Informatat e këngës
OnAir Popullore: http://smarturl.it/OnAirFolk

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store