Banner

Banner

Titulli Fero - Veni 1
Ndëgjuar 7,399,373
Shkarkuar 8,613
Pëlqyer 33,168
Publikuar 13/06/2018

Loading...
Informatat e këngës
Veni 1 is available on Spotify, Apple Music, deezer...
Choose your favorite platform here https://fanlink.to/Veni1Prod. by: ZzapnChriss

ZzapnChriss on Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/
ZzapnChriss on Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss
ZzapnChriss on Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss

Booking manager: +37744184460 For licence, cover, remix and publishing: [email protected]
www.albamusicpublishing.com

© & ℗ 2017 OnRecords LLC. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store