Banner

Banner

Titulli Irkenc Hyka - Sta fal
Ndëgjuar 5,557,520
Shkarkuar 5,734
Pëlqyer 24,997
Publikuar 14/06/2018

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Irkenc Hyka - S'ta fal ( Demo Version of Adelina Berisha )
Music By Irkenc Hyka
Lyrics By Petro Xhori
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store