Banner

Banner

Titulli Elvana Gjata - Ku Vajti
Ndëgjuar 32,157,079
Shkarkuar 9,274
Pëlqyer 0
Publikuar 18/06/2018

Loading...
Informatat e këngës
Listen on Spotify, Apple Music and more : http://smarturl.it/kuvajti

Elvana Gjata - Ku Vajti (written by Arber Gjikolli, Elvana Gjata)

Produced by : Big Bang (Redbox Entertainment)
Lyrics : Elvana Gjata
Choreography : Albi Nako Dance
Video produced by : Pro Video


Licensing : [email protected]
https://instagram.com/elvanagjataaaa
https://facebook.com/elvanagjatazyrtare
https://twitter.com/GjataElvana

(P)&(C) 2018 East Music Matters

Lyrics :

Ku vajti dashuria
Ooo ku vajti ?
Dashuri me nuk ka

Aman si po me le vetem
Si po me le vetem
Aman kush ta gezon ty jeten?

Ref:
Kom pa kom nih si ty skom pa
Kom mendu se ben shaka
Po ku gjen me ti si mua?
Nuk ka ,nuk ka ,nuk ka

Skam hile skam hile
Baby une te du pa hile
Skam hile o skam hile
Baby ti e di shume mire se je me fat

A ja A ja A ja vlen
Kohen pas ta kthej
A ja A ja A ja vlejn kta lot si lumenj

Oh A e di?
Se sa shume eshte dasht
Oh A e di?
Ne te jemi bashk

Aman si po le vetem ?
Si po le vetem?
Aman,kush ta gezon ty jeten?

Kom pa kom nih si ty skom pa
Kom mendu se ben shaka
Po ku gjen me ti si mua
Nuk ka nuk ka nuk ka

Skam hile skam hile
Baby une te du pa hile
Skam hile oh skam hile
Baby ti e di shume mire se je me fat..
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store