Banner

Banner

Titulli Stine - Dashnia Dominante
Ndëgjuar 2,690,896
Shkarkuar 2,541
Pëlqyer 9,852
Publikuar 22/06/2018

Informatat e këngës
Link to Digital Stores ➡️ https://fanlink.to/DashniaDominante

Stine - Dashnia Dominante
Music: Natti & Stine
Lyrics: Stine
Video: NMusic
© StineRecords 2018

Lyrics

introoo......

Ref
Ti je dashnia Dominante
edhe pse mbon interesanten
e ke tregu me fakteeee
o zemer ti ke lind per mu - x2

Vers-1
Sa vite addicted
Te dy bashk me shume se amici
Edhe kur nuk ia dinim jetes rritmin
Prap bashk e gjetem infinitin

Edhe pse nai here t'kam merzit
E kam kuptu qe s'mujm me nejt pa njeri tjetrin zemer edhe pike
per Cdo dite e do dite
Dashnin do ta tregoj gjithashtu edhe respektin

Habibi Habibi
fort po me rreh zerma a e din ti
zemra me rreh fort sa here te sho me syyy
habibi habibi
jeten tona gjithon bashk te dy - x2

Ref
Ti je dashnia Dominante
edhe pse mbon interesanten
e ke tregu me fakteeee
o zemer ti ke lind per mu - x2

Vers-2
Ajo vjen edhe iken
i lun si do qejfi me ndjenjat e mia
ma s'bukuron diten
e kur i do qejfi na ndizet dashnia

si n'film me sherifa
ku ti je Banditja e une jam Bandito
dashnia dashniaa
zemren ma mori si n'Santa-Domingo

je i je je i je
gjithcka qe ke ti gjithcka perfeksion
je i je je i je
zemren ta du shume ciento per ciento

je i je je i je
gjith me e mira nga shoqet e miaaa
je i je je i je
zemren ta dhashe ty se sesht me e imjaaa

Ref
Ti je dashnia Dominante
edhe pse mbon interesanten
e ke tregu me fakteeee
o zemer ti ke lind per mu - x2


Thanks to :
Urban Band & Alfonz Lazri
QSC Crew
Balcig

#Stine #DashniaDominante #StineRecords

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store