Banner

Banner

Titulli Enis Bytyqi - Tkam dasht
Ndëgjuar 5,579,389
Shkarkuar 3,653
Pëlqyer 17,026
Publikuar 22/06/2018

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Music: Irkenc Hyka
Lyrics : Petro Xhori
Video : Martin Flindt
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store