Banner

Banner

Titulli Vjollca Haxhiu - Cka ka ca ska
Ndëgjuar 1,159,048
Shkarkuar 2,545
Pëlqyer 3,454
Publikuar 26/06/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Muzika & Orkestrimi: Wirusi & Granit Gashi
Teksti: Ghulo
Video: BUG
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store