Banner

Banner

Titulli 2Ton - Melisa
Ndëgjuar 22,804,293
Shkarkuar 10,177
Pëlqyer 47,235
Publikuar 27/06/2018

Informatat e këngës
Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/us/album/67084732
Spotify: https://open.spotify.com/album/2E4mbvv0dfth0DStIhyfC2
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/melisa-single/1404464435?ls=1

2Ton social media:
Insta: https://www.instagram.com/2tonofficial/
Fanpage: https://www.facebook.com/true2TON/


Music: 2Ton
Text: 2Ton
Beat: Binnay
Metro Music
Guitar: Ahmet Nazifi
Video: XL Films
Promotion Campaign: Leaf Management

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store