Banner

Banner

Titulli NiiL B ft. Jetmir - Magjistara
Ndëgjuar 95,669
Shkarkuar 1,217
Pëlqyer 1,135
Publikuar 01/07/2018

Loading...
Informatat e këngës
Official Instagram : jetmirsalihu96
Official Instagram : niilb


ProdBy :Floriant Salihu
STUDIO : FLOWMUSIC
VIDEO : FlowPRODUCTION

Lyrics

reff

In this bitch thirna magjistara
qetu n’mahall tu hargju dollara
femren e kom sikur n’pralla
ma e bukur se borbardha

verse 1 Niil B


Kur qes kang t’re ata treten
reperat po hin n’tekste t’mia me lyp veten
kapen si akulli me guh kur preken
hajde ta ftohfi pak jeten

gjithmon per arsyje t’njejt em’urrejn mu
veq pse jom i drejt edhe n’rap jom krejt tru
ata krejt jon bo kunder mu
amo veq ti babe nuk em ke harru


rram pam pam pe njoh pi permasit
pi ja njoh kur pi dridh pi bassit
ja kom pa pi poshtit e pi naltit
ajo sillet n’temin e ti lun prej inatit

reff

In this bitch thirna magjistara
qetu n’mahall tu hargju dollara
femren e kom sikur n’pralla
ma e bukur se borbardha

verse 2 JETMIR

edhe kur pom shajn mu se mar personale
se ma shum um dojn mu kurgjo personale
gabimi o te ti qe u nale
un jom rruges per maje

uu ikom shti stilin me ndrru
a nashta kom gabu nuk e di jom tu menu
baby ti qa po thu
edhe ti je me mu

ring ring telefoni kerset
ajo mthirr se po don apet
ajo mthirr nuk pi rrihet vet
ajo mthirr se jom andrra e vet

reff

In this bitch thirna magjistara
qetu n’mahall tu hargju dollara
femren e kom sikur n’pralla
ma e bukur se borbardha

Outro JETMIR

Dolla kado qe po shkoj veq Dolla
rrugen e du kejt me Dolla
Dolla trasha edhe t holla po Dolla

Dolla kado qe po shkoj veq Dolla
rrugen e du kejt me Dolla
Dolla trasha edhe t holla po Dolla


reff

In this bitch thirna magjistara
qetu n’mahall tu hargju dollara
femren e kom sikur n’pralla
ma e bukur se borbardha
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store