Banner

Banner

Titulli Butrint Imeri - Alea
Ndëgjuar 30,966,731
Shkarkuar 1,312
Pëlqyer 94,718
Publikuar 03/07/2018

Loading...
Informatat e këngës
Download / Stream: https://lnk.to/ButrintImeriAlea

Executive Producer: '96
Written by Butrint Imeri
Music & Produced: RZON
Directed by Shaban Shabani
Starring: Basma Bada (@basma_bada)
Mix/Master: Lorenc Aliaj (Avaxus) & Bergin Demaj

Butrint on Instagram: http://smarturl.it/ButrintOnInstagram
Butrint on Facebook: http://smarturl.it/ButrintOnFacebook

℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store