Banner

Banner

Titulli Daim Lala - Me ty zemer shum po ma don
Ndëgjuar 4,593,912
Shkarkuar 4,401
Pëlqyer 7,453
Publikuar 13/07/2018

Informatat e këngës
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store