Banner

Banner

Titulli Fero - Vi vet
Ndëgjuar 4,444,605
Shkarkuar 9,286
Pëlqyer 21,339
Publikuar 15/07/2018

Loading...
Informatat e këngës
Available on Spotify, Apple Music, Deezer...
Choose your favorite platform here : https://fanlink.to/ViVetProd. by: ZzapnChriss

ZzapnChriss on Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/
ZzapnChriss on Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss
ZzapnChriss on Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss

Booking manager: +37744184460

For licence, cover, remix and publishing: [email protected]
www.albamusicpublishing.com

© & ℗ 2017 OnRecords LLC. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store