Banner

Banner

Titulli Korab Shaqiri - Jeto
Ndëgjuar 194,193
Shkarkuar 1,342
Pëlqyer 175
Publikuar 16/07/2018

Loading...
Informatat e këngës
Lyrics & Music: Korab Shaqiri
Produced by: Korab Shaqiri

Connect with Korab Shaqiri:
https://www.facebook.com/korabshaqiriofficial
https://www.instagram.com/korabshaqiri
Snapchat: shaqiri.korab

BAROK SOUND STUDIO ENTERTAINMENT All rights reserved 2018.
Executive Producer
Korab Shaqiri
Mastering: Edmond Zhulali
Video: BUG
Publisher: Acromax
(C) Korab Shaqiri, 2018
(@JETO @JETOJEJETEN @LIVEITUP @LIVE @LIVETHELIFE @ENJOYTHELIFE)
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store