Banner

Banner

Titulli Zyber Avdiu ft. Fllow Master - Sa qik e mire
Ndëgjuar 61,692
Shkarkuar 2,136
Pëlqyer 482
Publikuar 18/07/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store