Banner

Banner

Titulli Samanta - Kush jam
Ndëgjuar 2,654,574
Shkarkuar 3,592
Pëlqyer 10,907
Publikuar 26/07/2018

Informatat e këngës
Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/us/album/69242942
Spotify: https://open.spotify.com/album/0EumZPQwHVCQMdaQmadi5w
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/kush-jam-single/1418008740?ls=1

Follow Max Production on:
►Instagram: https://www.instagram.com/maxproductional/?hl=en
►Facebook: https://www.facebook.com/MAXProductionAL/
►Website: https://maxproduction.net/

Follow Samanta on:
►Instagram: https://www.instagram.com/samantaofficial/
►Facebook: https://www.facebook.com/SamantaKaravella/

Music: Kledi Bahiti
Lyrics: Fifi
Produced by: Darko Dimitrov
M.U.A: Arber Bytyqi
Image Maker: Miranda Dupi
Choreography: Graciano Tagani

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store