Banner

Banner

Titulli Mozzik - Pa Pa
Ndëgjuar 20,842,006
Shkarkuar 8,594
Pëlqyer 94,807
Publikuar 26/07/2018

Informatat e këngës
MOZZIK - PA PA
⇒ Instagram ► https://www.instagram.com/mozzik/
⇒ Spotify ► https://zyrk.us/MozzikSpotify
⇒ Mozzik Kanal abonnieren ► https://zyrk.us/mozzikabo

MUSIK
Text: Mozzik
Musik und Produktion: Miksu & Macloud
Mix und Master: Kingsize

VIDEO
Director ► Eugen Kazakov x Mohamed „Mo7art“ Elbouhlali
Executive producer ► Eugen Kazakov & Henok Bokrezion
Producer assistant ► Alexa Rehbronn
DOP ► Manfred Baulig
1ac ► Niklas Zschenderlein
Post production ► Eugen Kazakov
Color grading ► Eugen Kazakov
Make up ► Loredana Zefi
Drone ► Niklas Zschenderlein

Walk This Way Records
⇒ Kanal abonnieren ► http://zyrk.us/WtWabo
⇒ Instagram ► https://zyrk.us/WTW_IG
⇒ Facebook ► https://zyrk.us/WTW_FB

(P)+(C) 2018 Walk This Way Records, under exclusive license to Warner Music Group Germany Holding GmbH / a Warner Music Group Company.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store