Banner

Banner

Titulli Muharrem Ahmeti - Pak dashuri
Ndëgjuar 1,360,964
Shkarkuar 4,113
Pëlqyer 7,472
Publikuar 04/08/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Music by XOXO
Orkestrimi: Rexhino Lufta
Teksti: Rei Lelo
Mix & Master: Alsked Rrenja
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store