Banner

Banner

Titulli Lori - Dasma
Ndëgjuar 33,989
Shkarkuar 1,172
Pëlqyer 392
Publikuar 09/08/2018

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store