Banner

Banner

Titulli Labinot Rexha - Kolege
Ndëgjuar 169,924
Shkarkuar 1,200
Pëlqyer 479
Publikuar 09/08/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/70430022
Spotify: https://open.spotify.com/album/1DRHDJQZeyipjbDMS2SeO0
iTune: https://itunes.apple.com/us/album/kolege-single/1424970576?ls=1&app=itunes

Muzika: Nurteel & Bekim Hallaqi
Teksti: Ismajl Malaj
Video By: Loni Producion
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store