Banner

Banner

Titulli Fifi ft. Lamar - Habibi
Ndëgjuar 3,104,665
Shkarkuar 210
Pëlqyer 13,306
Publikuar 21/08/2018

Loading...
Informatat e këngës
Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/71187492
Spotify: https://open.spotify.com/album/0wDPs7MoiM1uqAAGnXs3jI
Get the song here: https://lnk.to/Habibi

Follow Max Production on:
►Instagram: https://www.instagram.com/maxproductional/?hl=en
►Facebook: https://www.facebook.com/MAXProductionAL/
►Website: https://maxproduction.net/

Follow Fifi on:
►https://www.instagram.com/fifi.official.fr/
►Facebook: https://www.facebook.com/fifi.Official.FR/

Follow Lamar on:
►https://www.instagram.com/lamar.alkoismi/


Lyrics: Fifi & Lamar
Music: Apollo
Produced: Max Audio
Styling: Arjeta Palushaj
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store