Banner

Banner

Titulli Young Zerka - Nuk ma nin
Ndëgjuar 2,160,168
Shkarkuar 2,836
Pëlqyer 11,181
Publikuar 06/09/2018

Loading...
Informatat e këngës
Young Zerka - Nuk ma nin
Music: Tull Production
Melody & Lyrics: Young Zerka & Ronela Hajati
Video: Talelli Production

Connect with Young Zerka:
https://www.instagram.com/youngzerka/
https://www.facebook.com/Young-Zerka-71678983359/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store