Banner

Banner

Titulli Motrat Mustafa - Date e vecante
Ndëgjuar 202,990
Shkarkuar 1,802
Pëlqyer 615
Publikuar 10/08/2018

Informatat e këngës
Motrat Mustafa - Date e vecante
Muzika, Orkestrimi & Teksti: Artan Ramadani
http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=ardiprouction
Abonohuni per ti shikuar videot me te reja !!!

https://www.facebook.com/Produksioni-Ardi-1625380567726031/

Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Produksioni ARDI
Ndalohet kopijimi Video dhe Audio apo editimi në kanalet tjera tjera muzikore

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store