Banner

Banner

Titulli Motrat Mustafa - Daja per nipin
Ndëgjuar 175,895
Shkarkuar 2,522
Pëlqyer 485
Publikuar 10/09/2018

Informatat e këngës
OnAir Music: http://smarturl.it/OnAirFolk

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store